Üçüncü Göz Çakra Meditasyon Seti

320.00 TL

Stokta

Stok kodu: BYART-55 Kategoriler: , , Etiketler: ,

Üçüncü göz çakrasının sembolü, doğal taşı ve kokusuyla hazırlanmış birbirinden eşsiz ürünlerimizi tek bir kutu içinde harmanladık.

Üçüncü göz çakrası neyi temsil eder?

Altıncı çakramız ve iki kaşımızın ortasında bulunan bu çakra, ruhsal gücümüzün ve sezgilerimizin merkezidir.

Bu çakramızın dengesiz çalıştığını nasıl anlarız?

– Spiriütel kavramları reddediyor ve onlardan korkuyorsak

– Düşünceler içinde kaybolup, karar vermekte çok zorlanıyorsak

– Kendimizle ve ruhumuzla bağlantı kurmakta zorlanıyorsak

– Migren, depresyon, konsantrasyon eksikliği gibi sorunlar yaşıyorsak

Her çakranın kendine özel bir sembolü, kokusu ve doğal taşı vardır ve bunlar kullanıldığında daha kolay o çakranın frekansına girebiliriz. Çakralar ritüel setlerimizde her ürün ilgili çakra çalışmanız için özel olarak seçilmiştir.

Üçüncü göz çakrasının kokusu nane kokusudur ve bu kokuyu koklamak, üzerimize sürmek bu çakranın frekansıyla aynı frekansa gelmemize yardımcı olacaktır. Nane yağı aromalı soya mumu, doğal nane yağı ve konik tütsüler ile üçüncü göz çakra çalışmanızı daha güçlü kılabilirsiniz.

Mumlarımız soya mumu olup, çevreye ve hayvanlara zarar veren herhangi bir madde kullanılmadan üretilmiştir. Kendi üretimimiz olan bu mumların hepsi %100 vegandır.

El çizimi üçüncü göz çakrası sembolüyle hazırlanmış lavantalı göz yastığını meditasyonlarınız sırasında veya gözlerinizi dinlendirip yumuşatmak istediğiniz herhangi bir zamanda kullanabilirsiniz. Özellikle alın çakrası çalışmalarınızda bu yastığı kullanmak, sembolün enerjisi sayesinde çakra çalışmanızı daha etkili hale getirecektir.

Alın çakrasının doğal taşı olan ametist çok güçlü ve koruyucu bir doğal taştır. Ametist sezgiyi açar ve spiritüel yetenekleri besler. Bu taşı yakınınızda bulundurmak alın çakranızı dengelemenize yardımcı olacaktır.

Adaçayının sakinleştiren, negatif enerjiyi uzaklaştıran frekansı sayesinde rahatlayıp, kötü enerji ve düşünceleri uzaklaştırabilirsiniz. Adaçayı tütsü demetini yakarak evinizin köşe noktalarında, kapı girişlerinde gezdirmeniz evinizin enerjisini temizleyecektir.

Kaya tuzunun negatif enerjiyi çeken bir özelliği vardır. Bu tuzdan bir tutam alıp kapı girişine koyabilir, aralıklarla kasenin içindeki tuzu yenileyebilirsiniz.

Cam şişe içerisindeki mist, üçüncü göz çakra uçucu yağlarından nane uçucu yağıyla hazırlanmıştır. Meditasyona başlamadan auranıza sıkarak etkisini hissedebilirsiniz. Gün içinde bu çakranızın frekansını yükseltmek istiyorsanız evden çıkmadan ayaklarınızdan başınızın tepesine kadar sıkabilirsiniz.

Set içeriği:

-1 adet üçüncü göz çakrası sembollü göz yastığı

-1 adet adaçayı&lavanta tütsü demeti

-4 adet konik nane tütsüsü ve kesesi

-1 adet 5 ml nane yağı

-1 adet nane aromalı soya mumu

-Ametist taşı

-Kaya tuzu

-Gül&lavanta çayı

-100 ml üçüncü göz çakra spreyi

-Detaylı kullanma önerileri kılavuzu

Marka

Boho Yoga Art

Ürün Teslim Süresi

5

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.