TOROS Vücut Masaj Yağı – Eso Anadolu Bahçeleri

220.00 TL
-%4

Stokta

Stok kodu: 8683411843361 Kategoriler: , Etiketler:

Doğadan gelen yumuşak odunsu notalara sahip Sedir Ağacı, floral aromalı Lavanta’nın taze Balzamik Akdeniz tonlarıyla karışımı, ciltte pürüzsüz, ipeksi bir yumuşaklık bırakırken yoğun nem ve bakım sağlamasına yardımcı olur. Mükemmel arındırıcı etkileri ile toksinleri yok eder ve vücut dengesinin korunmasını destekler. Cildinizin doğal hazinesine kadifemsi pürüzsüz bir his verir. Güney kıyılarında macera hissi ile çevrili maskülen ve topraksı bir koku kombinasyonuna sahiptir. Doya doya yaşadığınızı hissedin!

Toros bu setin maskülen kokusudur. Kokuların rahatlatıcı etkisi bir spa masajı terapisi ile zenginleştirilebilir. Toros Vücut Yağının Ayurvedik elementi, nihai dengeleyici etki olan “TOPRAK”tır.

Eso Anadolu Bahçeleri Vücut Yağı Koleksiyonu; dört mevsimden ve Ayurveda ışığında 5 elementten ilham alarak tasarlanan, her elementin Anadolu’nun bir bölgesini temsil ettiği, farklı kokularla çeşitli terapötik etkilere sahip bir Vücut Bakım Yağı koleksiyonudur. Seçeceğiniz bir yağdan tüm bedeninize masaj yaparak uygulayabilir, yayılacak parfümsü kokunun tadını çıkarabilirsiniz.

İçeriğinde Anadolu topraklarında yabani veya geleneksel yetişebilen bitkilerden elde edilen tamamen saf uçucu yağlar, cilt için çok kıymetli yerel zeytinimizin özlerinden elde edilen Skualen ve soğuk sıkım doğal baz yağlar kullanılmıştır. Masaj yağı olarak da kullanabileceğiniz bu Vücut Bakım Yağlarının beden ve zihin için terapötik etkisi yüksek olup, içeriklerinin %99 kaynağı Anadolu topraklarıdır.

Doğal uçucu yağlarla zenginleştirilmiş Eso Anadolu Bahçeleri masaj yağları içeriğindeki Skualen, Tatlı Badem, Susam ve Ayçiçek Çekirdeği Yağları ile cildinizi nemlendirirken bakımını sağlamaya yardımcı olur.

DETAYLAR:

Ambalaj (recycled-refill-reuse): 30ml ℮ pompa başlıklı geri dönüştürülmüş ve yeniden geri dönüştürülebilir, tekrar dolum yapılabilir cam şişe

Kullanım şekli: Bir miktar masaj yağını elinize damlatın. Masaj yapacağınız bölgeye cilt tarafından emilinceye kadar ovarak uygulayın.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözle temasından kaçınınız. Direkt güneş ışığından uzakta, serin ve kuru ortamda ağzı kapalı saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

İçindekiler: *

*Yalnız Doğa Ana’nın bize sunduklarıyla elde üretilmiştir.

Helianthus annuus Seed Oil (Ayçiçek Çekirdeği Yağı), Prunus amygdalus dulcis Oil (Tatlı Badem Yağı), Sesamum indicum Seed Oil (Susam Yağı), Squalene (Bitkisel Yumuşatıcı), Tocopheryl acetate (E Vitamini), Amyris balsamifera Bark Oil (Amris Uçucu Yağı), Cedrus atlantica Wood Oil (Sedir Uçucu Yağı), Lavandula angustifolia Flower Oil (Zarif Lavanta Uçucu Yağı).

Marka

Boyut

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.