Terazi Burcu Meditasyon Seti

320.00 TL

Stokta

Stok kodu: BYAMDSET01 Kategoriler: , , Etiketler: ,

Meditasyon ve ritüellerinizde kullanılmak üzere hazırladığımız bu setin içerisinde terazi burcuna has sembol, doğal taş ve aromaların bulunduğu birbirinden özel ürünler bulunmakta.

Kendinizi, veya terazi burcu olan sevdiklerinizi şımartmak için güzel bir hediye kutusunda sizi bekliyor.El çizimi terazi burcu sembolüyle hazırlanmış lavantalı göz yastığını meditasyonlarınız sırasında veya gözlerinizi dinlendirip yumuşatmak istediğiniz herhangi bir zamanda kullanabilirsiniz.

Mumlarımız soya mumu olup, çevreye ve hayvanlara zarar veren herhangi bir madde kullanılmadan üretilmiştir. Kendi üretimimiz olan bu mumların hepsi %100 vegandır.

Terazi burcunun en özel ve belirgin kokuları gül ve sandal ağacı kokusudur. Bunların yanında bergamot da terazi burcuna dinginlik verecek bir başka kokudur. Mum ve yağlarımızda gül ve sandal ağacı aromalarını kullandık.
Terazi burcu vücut misti 100 ml cam şişe içerisinde, yalnızca saf su, gül ve bergamot uçucu yağıyla hazırlanmıştır. Hiç bir kimyasal içermez. Rahatlıkla üzerinize, saçınıza, yastığınıza veya meditasyon yapacağınız alana sıkabilirsiniz.

Terazi burcunun doğal taşı ise aşkı ve yumuşaklığı çağrıştıran pembe kuvarstır. Setin içerisinde meditasyonlarınızda kullanabileceğiniz, uyurken yastığın altına veya baş ucunuza koyabileceğiniz veya enerjisinden tüm gün faydalanmak isterseniz cebinizde taşıyabileceğiniz bir kütle pembe kuvars taşı ve ayrıca çok zarif bir pembe kuvars bileklik de bulunmakta.

Adaçayı ve lavanta tütsüsünün sakinleştiren, negatif enerjiyi uzaklaştıran frekansı sayesinde rahatlayıp, kötü enerji ve düşünceleri uzaklaştırabilirsiniz. Tütsü demetini yakarak evinizin köşe noktalarında, kapı girişlerinde gezdirmeniz evinizin enerjisini temizleyecektir.

Set içeriği:

-1 adet terazi burcu sembollü göz yastığı
-1 adet adaçayı&lavanta tütsü demeti
-4 adet konik gül tütsüsü ve kesesi
-1 adet 5 ml sandal ağacı yağı
-1 adet gül aromalı soya mumu
-100 ml terazi burcu misti
-Pembe kuvars taşı bileklik
-Pembe kuvars taşı
-Detaylı kullanım önerileri kılavuzu

Marka

Boho Yoga Art

Ürün Teslim Süresi

5

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.