İade Politikanız Nedir?

1) Minibou’nun 15 günlük bir iade politikası bulunmaktadır. Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız, ürününüzü teslim aldıktan sonraki 15 gün içinde tarafımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz hakkında info@minibou.com.tr adresine bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. Yalnızca bu e-posta adresine bildirilen talepler dikkate alınacaktır.

2) Ürününüz, tüm aksesuarları sağlam şekilde, orijinal ambalajında/kutusunda ve yapıştırılmış tüm etiketlerle birlikte kullanılmamış olmalıdır. Ürün teslim alındığındaki gibi olmalıdır. Ürün, satın alındığına dair makbuz veya satın alma işlemine kanıt olacak bir belge ile gönderilmelidir. İade edilen ürünler markaya gönderilecek olup alındığında tarafınıza bilgi verilecektir. Ürünün politika koşullarını sağlamaması durumunda Minibou para iadesini reddetme hakkını saklı tutmaktadır. İadenin onaylanması durumunda, ödeme 15 gün içinde hesabınıza iade edilecektir.

Değişim Politikanız Nedir?

1) Siparişinizin teslim alınmasından sonraki 15 gün içinde değişim yapılmaktadır. İade ile aynı koşulları geçerlidir. Bir ürünü değiştirmeniz gerekiyorsa, daha fazla yönlendirme için lütfen info@minibou.com.tr bir e-posta gönderin. Değişim ve iadelerde oluşacak olan tüm vergi ve masraflar müşteriye aittir. İade ve değişim kargo bedeli müşteriye aittir. İade etmek istediğiniz ürünü iade edeceğiniz adres ulaşmak için lütfen info@minibou.com.tr mail adresimizden iletişime geçiniz.

2) Minibou ailesi, iade ve değişim sırasında postayla kaybedilen eşyaların sorumluluğunu kabul etmemektedir. İade ve değişim sırasında ortaya çıkabilecek kargo masrafları müşteriye aittir, Minibou’dan talep edilemez.

Minibou Nedir?

1) Minibou, 2021 yılında İstanbul’da kurulmuş, genç ve dinamik bir ekibin “mini” fikrinden yola çıkarak yarattığı bir alışveriş sitesidir. Ekibi bir araya getiren asıl amaç; özgün imajlarıyla kendini ifade etmek isteyen, zevkine düşkün insanlarla aradıkları markaları buluşturmaktır.

2) Minibou ekibi; birbirinden farklı yeteneklere, zevklere ve ilgi alanlarına sahip olmanın yanı sıra kaliteyi ve rahatlığı hayatın merkezine koymuş kuruculardan oluşmaktadır. Oluşumun çok yönlülüğü, Minibou’nun fark yaratan ve özgün olanı benimseyen ve kaliteden ödün vermeyen bir platform olmasına imkan sağlamaktadır.

Minibou’da Ürünlerimi Nasıl Satabilirim?

Siz de beraber çalıştığımız marka veya tasarımcılardan birisi olmak istiyorsanız mavigasyon alanında yer alan ‘’TASARIMCILAR’’ sekmesindeki ‘’Aramıza Katıl’’ alanından ya da sayfanın en altında yer alan ‘’Tasarımcı Başvurusu’’ bölümüne tıklayıp başvuru formunu doldurabilirsiniz. Partnership takımımız tarafından en kısa sürede incelenerek size dönüş yapılacaktır. Soru ve önerileriniz için info@minibou.com.tr adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Minibou - Influencer İlişkisi Nasıl İlerliyor?

Minibou, 2021 yılında kurulmuş yeni nesil bir marketplace. Devasa markaların yerine minik butiklerin yetenekli tasarımcılarından, kıymetli üreticilere yardımcı olmak amacıyla yola çıktık. Bu yolda bizi ve misyonumuzu destekleyecek Marka Elçileri ile yolumuza devam etmek istiyoruz. Bunun için öncelikle ana sayfanın en alt bölümünde yer alan ‘’Affiliate Program’’ bölümüne tıklamalısınız. Açılan sayfada kazanç modellerini göreceksiniz. Bunları inceledikten sonra ‘’Form Doldur’’ seçeneğine tıklayarak bilgilerinizi ilgili alanlara doldurup formu bize yönlendirebileceksiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra kazancınızı ve paylaşımlarınızın yarattığı etkiyi takip edebileceğiniz, ve buna göre daha da kazanç sağlamak için kendi stratejinizi geliştirmenizde de faydalı olabilecek bir dashboard, ekibimizce hazırlanıp size iletilecektir. Bu dashboard üzerinden canlı olarak aldığınız etkiyi ve yaptığınız satışı takip edebileceksiniz.