Marka:Nui Yoga

Ma’at Design Kaydırmaz 5 mm Mavi Yoga & Pilates Matı

1,599.00 TL

Stokta

Stok kodu: MT1000_BLU Kategoriler: , ,

Ma’at Design Yoga & Pilates Matı, asana pozları sırasında oturmanız ve uzanmanız için düz bir yüzeye sahip olmanızı, germe hareketi tam etkisini deneyimlemeniz için stabilite sağlar. Stabiliteye ek olarak, Ma’at Design Yoga matı etrafınızda daha iyi bir denge hissi yaratmanıza yardımcı olacaktır. PVC, silikon, lateks, toksik yapıştırıcı ve ftalat içermez,
Geri dönüşümlü, Ekolojik %100 doğal kauçuk malzeme,
PU kaydırmaz üst yüzey, Yoga, pilates ve genel egzersizler için ideal bir mat, Su ve temiz bir bez ile temizlenir, Mat çantası ile birlikte satılmaktadır.

Fonksiyonel Tasarım
Ma’at Design Yoga & Pilates Matı yüzeydeki deseni ile pozlama sırasında hizalanma ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlandı. Matın orta yüzeyinde var olan referans çizgisi, karmaşık desenlere karşılık hizalanma ve dengeleme için sade bir referans sağlıyor.

Optimum Kalınlık
5 mm’lik optimum kalınlığı sayesinde hem ince bir matın stabilitesini hem de kalın matlardan beklenen yumuşak desteği sağlar. 5mm kalınlğındaki matlar belinizi ve sırtınızı desteklemektedir. Yoga ve pilates sırasında sırt üstü oluşturduğunuz pozlar omurganızın yere rahat bir şekilde temas etmesini sağlamaktadır.

Anti Alerjen Materyal
Tüm Nui Yoga matları, anti alerjen materyallerden üretilir. Ma’at Design Yoga & Pilates Matı üretiminde özel olarak kullanılan doğal kauçuk ve PU kaydırmaz üst yüzey insan sağlığına herhangi bir tehdit oluşturmaz.

Geniş Kullanım Alanı
Ma’at Design Yoga & Pilates Matı ihtiyaç duyduğunuz tüm egzersizler için uygundur.

Temizlik ve Bakım
Ma’at Design Yoga & Pilates Matının temizlik ve bakımı oldukça kolaydır, herhangi özel bir uygulama gerektirmez. Kullanım sonrasında temiz su püskürtebileceğiniz bir sprey yardımından sonra yumuşak bez ile kurulamanız yeterli olur. Ma’at Design Yoga & Pilates Matları suya ve neme dayanıklı bir şekilde üretilir.

*Ma’at Design Yoga matı, bakteri ve mantar oluşumunu engellemektedir.

Renk

Mavi

Ürün Teslim Süresi

2 Gün

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.