Klasik Meditasyon Seti

320.00 TL

Stokta

Stok kodu: BYART-42 Kategoriler: , ,

Bu kitimiz meditasyonlarınız sırasında veya rahatlamak istediğiniz herhangi bir zamanda kullanmanız için tasarlandı.

Adaçayının sakinleştiren, negatif enerjiyi uzaklaştıran frekansı sayesinde rahatlayıp, kötü enerji ve düşünceleri uzaklaştırabilirsiniz. Adaçayı tütsü demeti, konik adaçayı tütsüleri ve adaçayı doğal yağı bu işlevi görecektir.

Mumlarımız ise soya mumu olup, çevreye ve hayvanlara zarar veren herhangi bir madde kullanılmadan üretilmiştir. Kendi üretimimiz olan bu mumların hepsi %100 vegandır.

İçi organik lavantalarla dolu yumuşacık göz yastığı ile gözlerinizi dinlendirebilir, uykuya

geçişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Şifalı bir taş olan selenit taşı temizleyici özelliği ile ön plana çıkarak enerjiyi dengelemeye yardımcı olur ve kişiyi/ortamı kötü enerjilere karşı korur.

Auranızı arındırıp ferahlatacak bu sprey, enerjisini ve misler gibi kokusunu yalnızca uçucu ve doğal çakra yağlarından alıyor. Portakal kabuğu esansı ise aura spreyine ekstra ferahlığını veren koku.

Aura spreyini evden çıkmadan kullanırsanız, çakra yağlarının koku frekansları auranızın etrafını saracak ve adeta bir kalkan görevi görerek, olumsuz enerji, bakış ve düşüncelerden auranızı koruyacaktır. Ayrıca, kişisel eşyalarınıza veya enerjisini temizlemek istediğiniz alana da sıkabilirsiniz.

Dengeli bir aura, yani enerji beden için öncelikle tüm çakralarımız dengeli çalışmalı. Aura spreyimizi tüm çakralara aynı anda etki edebilmesi için 7 çakramızın tüm uçucu yağlarını kullanarak hazırladık.Kullanılan uçucu yağlar: Paçuli, sandal ağacı, lavanta, gül, adaçayı, nane ve sığla yağı.

Kaya tuzunun negatif enerjiyi çeken bir özelliği vardır. Bu tuzdan bir tutam alıp kapı girişine koyabilir, aralıklarla kasenin içindeki tuzu yenileyebilirsiniz.

Set içeriği:

-1 adet lavantalı göz yastığı

-1 adet adaçayı& lavanta tütsü demeti

-4 adet konik adaçayı tütsüsü ve kesesi

-1 adet 5 ml adaçayı yağı

-1 adet soya mumu

-Selenit taşı

-100 ml Aura Sprey

-Kristal kaya tuzu

-Lavanta çayı

-Detaylı kullanım önerileri kılavuzu

Marka

Boho Yoga Art

Ürün Teslim Süresi

5

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.