KAPADOKYA Vücut Masaj Yağı – Eso Anadolu Bahçeleri

220.00 TL
-%4

Stokta

Stok kodu: 8683411843316 Kategoriler: , Etiketler:

Sandal Ağacı ve Itır gibi uçucu yağların bu karışımını içinize çektikten sonra uyanık kalmakta zorlanacaksınız. Sandal Ağacı, “toprak ananın bağrından kopmuş” gibi hissetmenizi sağlayan en sofistike kokulardan biridir. Itır, çiçeksi aromasının yanı sıra zihin ve beden üzerindeki değerli terapötik etkileri ile bilinen önemli bileşenlerden biridir. Sebum dengeleyici etkisi ile hem kuru hem de yağlı ciltlerin rahatlıkla kullanabileceği, cilt bakımınızın vazgeçilmez bir rutini olacaktır. Kapadokya Vücut Bakım Yağı, negatif enerjiyi ortadan kaldırır. Kapadokya harmanı ile spa keyfini evinize getirin!

Topraklayıcı etkisi bir spa masajı terapisi ile zenginleştirilebilir. Kapadokya’nın Ayurvedik elementi, nihai dengeleyici olan “TOPRAK”tır.

Eso Anadolu Bahçeleri Vücut Yağı Koleksiyonu; dört mevsimden ve Ayurveda ışığında 5 elementten ilham alarak tasarlanan, her elementin Anadolu’nun bir bölgesini temsil ettiği, farklı kokularla çeşitli terapötik etkilere sahip bir Vücut Bakım Yağı koleksiyonudur. Seçeceğiniz bir yağdan tüm bedeninize masaj yaparak uygulayabilir, yayılacak parfümsü kokunun tadını çıkarabilirsiniz.

İçeriğinde Anadolu topraklarında yabani veya geleneksel yetişebilen bitkilerden elde edilen tamamen saf uçucu yağlar, cilt için çok kıymetli yerel zeytinimizin özlerinden elde edilen Skualen ve soğuk sıkım doğal baz yağlar kullanılmıştır. Masaj yağı olarak da kullanabileceğiniz bu Vücut Bakım Yağlarının beden ve zihin için terapötik etkisi yüksek olup, içeriklerinin %99 kaynağı Anadolu topraklarıdır.

Doğal uçucu yağlarla zenginleştirilmiş Eso Anadolu Bahçeleri masaj yağları içeriğindeki Skualen, Tatlı Badem, Susam ve Ayçiçek Çekirdeği Yağları ile cildinizi nemlendirirken bakımını sağlamaya yardımcı olur.

DETAYLAR:

Ambalaj (recycled-refill-reuse): 30ml ℮ pompa başlıklı geri dönüştürülmüş ve yeniden geri dönüştürülebilir, tekrar dolum yapılabilir cam şişe

Kullanım şekli: Bir miktar masaj yağını elinize damlatın. Masaj yapacağınız bölgeye cilt tarafından emilinceye kadar ovarak uygulayın.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözle temasından kaçınınız. Direkt güneş ışığından uzakta, serin ve kuru ortamda ağzı kapalı saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

İçindekiler:*

*Yalnız Doğa Ana’nın bize sunduklarıyla elde üretilmiştir.

Helianthus annuus Seed Oil (Ayçiçek Çekirdeği Yağı), Prunus amygdalus dulcis Oil (Tatlı Badem Yağı), Sesamum indicum Seed Oil (Susam Yağı), Squalene (Bitkisel Yumuşatıcı), Tocopheryl acetate (E Vitamini), Santalum album Oil (Sandal Uçucu Yağı), Pelargonium graveolens Flower Oil (Itır Uçucu Yağı).

Marka

Boyut

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.