Kantaron Balsamı

110.00 TL
-%8

Stokta

Stok kodu: 8683411843446 Kategoriler: , Etiketler:

Kadim şifacıların geleneksel tedavilerde kullandıkları içeriklerle formüle edilmiştir. Sarı Kantaron bitkisi, güçlü hücre yenileyici ve iyileşmesine ve hızla derinin onarılmasına destek olur. Hint Yağı nemli bir ortam yaratır, yara ile dış etkenler arasında bir bariyer oluşturarak enfeksiyon riskinin önlenmesini destekler. Tıbbi Lavanta Uçucu Yağı içeriğindeki bileşenler antibakteriyel ve antimikrobiyal özellikler taşır. Şifa niyetiyle yalnız Doğa Ana’nın bize sunduklarıyla elde üretilmiştir.

KULLANIM ÖNERİSİ

Günde birkaç kez el, ayak ve cildin hasar görmüş diğer bölgelerine uygulayarak bu bölgelerin günlük bakımını sağlayın. Besleyici ve yumuşatıcı içeriği ile cildinizin sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kavanozda bakteri ürememesi için ahşap kaşık ile merhem alınarak, temiz cilde uygulanır.

AMBALAJ
30ml ℮ amber cam kavanoz

İÇİNDEKİLER*

*Yalnız Doğa Ana’nın bize sunduklarıyla elde üretilmiştir.

Butyrospermum parkii Butter (Karite/Shea Yağı), Olea europaea Fruit Oil (Zeytin Yağı), Ricinus communis Oil (Hint Yağı), Hypericum perforatum Flower Extract (Sarı Kantaron Ekstraktı), Tocopheryl acetate (E Vitamini), Lavandula angustifolia Oil (Lavanta Uçucu Yağı).

UYARILAR!
Kullanım sonrası balsamın uygulandığı bölge güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Haricen kullanım içindir. Gözle temasından kaçınınız. Direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Serin ve kuru ortamda ağzı kapalı saklayınız. Bebeğiniz ürün içeriğindeki bileşenlere karşı bilmediğiniz bir alerjiniz olması ihtimaline karşı bilekte küçük bir bölgede deneyerek bir süre bekleyiniz.

Marka

Boyut

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.