İSTANBUL Vücut Masaj Yağı – Eso Anadolu Bahçeleri

220.00 TL
-%4

Stokta

Stok kodu: 8683411843347 Kategoriler: , Etiketler:

İstanbul kokusunun esin kaynağı 7 tepeyle çevrili tarihi yarımada ve kıtaları birbirine bağlayan bir köprü olan Boğaz’dır. Yasemin, Karabiber, Toros Sedir Ağacı, Greyfurt, Sandal Ağacı, Itır uçucu yağlarının narenciye nüanslı Çam ve Balzamik aromalar ile eşsiz uyumu olan İstanbul Vücut Bakım Yağı 7 tepeyi 7 kokuyla simgeliyor. Kaotik, çiçeksi, keskin, dişi, baharatsı, odunsu, manevi ve derin bir kombinasyon. Bu doğal karışım, stres ve yorgunluğu gidermeye yardımcı olur ve vücudu rahatlatır. Eşsiz İstanbul kokusu ile kendinizi özel hissedin!

Çok çeşitli duyguyu bir arada taşıyabilmesiyle kokuların Masalsı ve Büyüleyici etkisi bir spa masajı terapisi ile zenginleştirilebilir. İstanbul Vücut Bakım Yağının Ayurvedik elementi, fiziksel evrenin beslendiği, “içsel” alanı, yani bilincin alanını temsil eden “ETER”dir.

Eso Anadolu Bahçeleri Vücut Yağı Koleksiyonu; dört mevsimden ve Ayurveda ışığında 5 elementten ilham alarak tasarlanan, her elementin Anadolu’nun bir bölgesini temsil ettiği, farklı kokularla çeşitli terapötik etkilere sahip bir Vücut Bakım Yağı koleksiyonudur. Seçeceğiniz bir yağdan tüm bedeninize masaj yaparak uygulayabilir, yayılacak parfümsü kokunun tadını çıkarabilirsiniz.

İçeriğinde Anadolu topraklarında yabani veya geleneksel yetişebilen bitkilerden elde edilen tamamen saf uçucu yağlar, cilt için çok kıymetli yerel zeytinimizin özlerinden elde edilen Skualen ve soğuk sıkım doğal baz yağlar kullanılmıştır. Masaj yağı olarak da kullanabileceğiniz bu Vücut Bakım Yağlarının beden ve zihin için terapötik etkisi yüksek olup, içeriklerinin %99 kaynağı Anadolu topraklarıdır.

Doğal uçucu yağlarla zenginleştirilmiş Eso Anadolu Bahçeleri masaj yağları içeriğindeki Skualen, Tatlı Badem, Susam ve Ayçiçek Çekirdeği Yağları ile cildinizi nemlendirirken bakımını sağlamaya yardımcı olur.

DETAYLAR:

Ambalaj (recycled-refill-reuse): 30ml ℮ pompa başlıklı geri dönüştürülmüş ve yeniden geri dönüştürülebilir, tekrar dolum yapılabilir cam şişe

Kullanım şekli: Bir miktar masaj yağını elinize damlatın. Masaj yapacağınız bölgeye cilt tarafından emilinceye kadar ovarak uygulayın.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözle temasından kaçınınız. Direkt güneş ışığından uzakta, serin ve kuru ortamda ağzı kapalı saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

İçindekiler:*

*Yalnız Doğa Ana’nın bize sunduklarıyla elde üretilmiştir.

Helianthus annuus Seed Oil (Ayçiçek Çekirdeği Yağı), Prunus amygdalus dulcis Oil (Tatlı Badem Yağı), Sesamum indicum Seed Oil (Susam Yağı), Squalene (Bitkisel Yumuşatıcı), Tocopheryl acetate (E Vitamini), Amyris balsamifera Bark Oil (Amris Uçucu Yağı), Pelargonium graveolens Flower Oil (Itır Uçucu Yağı), Santalum album Oil (Sandal Uçucu Yağı), Cedrus libani Bark Oil (Sedir Uçucu Yağı), Piper nigrum Seed Oil (Karabiber Uçucu Yağı), Citrus paradisi Peel Oil (Greyfurt Uçucu Yağı), Jasminum officinale Oil (Yasemin Uçucu Yağı).

Marka

Boyut

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.