İkizler Burcu Meditasyon Seti

320.00 TL

Stokta

Stok kodu: BYART-49 Kategoriler: , ,

Meditasyon ve ritüellerinizde kullanılmak üzere hazırladığımız bu setin içerisinde ikizler burcuna has sembol, doğal taş ve aromaların bulunduğu birbirinden özel ürünler bulunmakta.

Kendinizi, veya ikizler burcu olan sevdiklerinizi şımartmak için güzel bir hediye kutusunda sizi bekliyor.

El çizimi ikizler burcu sembolüyle hazırlanmış lavantalı göz yastığını meditasyonlarınız sırasında veya gözlerinizi dinlendirip yumuşatmak istediğiniz herhangi bir zamanda kullanabilirsiniz.

Mumlarımız soya mumu olup, çevreye ve hayvanlara zarar veren herhangi bir madde kullanılmadan üretilmiştir. Kendi üretimimiz olan bu mumların hepsi %100 vegandır.

İkizler burcunun kokuları lavanta, portakal gibi taze ve çiçeksi kokulardır. Mumlarımızda, mistlerimizde ve yağlarımızda bu aromaları kullandık.

İkizler burcu vücut misti 100 ml cam şişe içerisinde yalnızca saf su, lavanta ve portakal çiçeği uçucu yağlarıyla hazırlanmıştır. Hiç bir kimyasal içermez. Rahatlıkla üzerinize, saçınıza, yastığınıza veya meditasyon yapacağınız alana sıkabilirsiniz.

Set içeriği:

-1 adet ikizler burcu sembollü göz yastığı

-1 adet adaçayı&lavanta tütsü demeti

-4 adet konik lavanta tütsüsü ve kesesi

-1 adet 5 ml lavanta yağı

-1 adet portakal aromalı soya mumu

-100 ml ikizler burcu misti

-Ay taşı bileklik

-Akik taşı

-Detaylı kullanım önerileri kılavuzuAdaçayı ve lavanta tütsüsünün sakinleştiren, negatif enerjiyi uzaklaştıran frekansı sayesinde rahatlayıp, kötü enerji ve düşünceleri uzaklaştırabilirsiniz. Tütsü demetini yakarak evinizin köşe noktalarında, kapı girişlerinde gezdirmeniz evinizin enerjisini temizleyecektir.

Bu sette ayrıca ikizler burcunun doğal taşları olan akik ve aytaşına yer verdik. Akik taşı gerginliği ve stresi azaltarak kişiyi negatif enerjilerden korur. Aytaşı ise dengeleyici özelliğiyle ön plana çıkar. Yin yang olarak bildiğimiz dişil ve eril enerjiyi dengeler.

Marka

Boho Yoga Art

Ürün Teslim Süresi

5

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.