Marka:Botanivo

BOTANIVO Doğal Dış Koruma Spreyi – Protect

190.00 TL

Stokta

Stok kodu: BTV000106 Kategoriler: ,

Hem köpeğinizin, hem evinizin istenmeyen dış misafirlerden ilaç ve zararlı kimyasallar içermeden etkili “dış” koruması için organik içerikli + doğal + zararsız alternatif…

Organik, %100 saf ve doğal içeriği ile köpekler için özel geliştirilmiştir.

İçeriğindeki organik esansiyel yağlar sayesinde derinin ve tüylerin tahriş olmadan doğal şekilde korunmasını sağlar.

Köpeklerde kullanımına ek olarak bütünsel koruma sağlamak adına ev ve mekan kullanımına (halı, koltuk, mobilya, yastık, battaniye, köpek yatağı, elbise, tasma, oyuncaklar, taşıma çantası, zemin yüzeyler, bahçeler, dış yüzeyler) uygun hassas ve etkili içeriğe sahiptir.

Çocukların ve köpeklerin çevrelerinde ve yaşadıkları alanlarda kullanımı güvenlidir.

Kolay ve pratik kullanıma sahip doğal, bitkisel ve organik bir alternatiftir.

İlaç içermez.

Hoş kokusunun ve oluşturduğu uzun süreli tazelenmenin yanı sıra içeriğindeki organik aloe vera ile kaşıntılara karşı yatıştırma ve rahatlama sağlarken, doğal ve canlandırıcı bir tüy bakımı sunar, istenmeyen kokuları yok eder ve aromaterapik içeriğiyle SPA bakımı ve deneyimi yaşatır.

Ekolojik, hayvan ve çevre dostu, saf botanik ve vegandır.

125 ml İÇERİR:

Organik Nane Esansiyel Yağı
Organik Sedir Ağacı Esansiyel Yağı
Organik Biberiye Esansiyel Yağı
Organik Tarçın Yaprağı Esansiyel Yağı
Organik Kekik Yaprağı Esansiyel Yağı
Organik Karanfil Esansiyel Yağı
Organik Lavanta Esansiyel Yağı
Organik Limon Otu Esansiyel Yağı
Organik Lavanta Esansiyel Yağı
Organik Aloe Vera Suyu
İÇERMEZ:

İlaç
Zararlı ve toksik kimyasallar
Alkol
Parfüm
Boya
Renklendirici
Paraben
Sülfat Köpeğinizin tüm vücuduna (kuyruk, göbek bölgesi, tüm bacaklar dahil) eksik bölge kalmaksızın uyguladığınızdan emin olun. Günlük ve düzenli olarak kullanın. Özellikle köpeğinizi ev dışına çıkarmadan önce kullanmaya özen gösterin. Gerekli olması durumunda 2-4 saat arayla uygulamayı tekrarlayın ancak 24 saat içinde 2 defadan fazla uygulamayın. Köpeğiniz sprey sesini sevmiyorsa ürünü elinize sıkın, sonrasında köpeğinizin cildine ve tüylerine uygulayın. Tüm vücuda uygulandığından emin olarak elle masaj veya tarama ile ürünün cilt ile temasını artırın. Durulamayın. En etkili sonuçlar ve koruma için Botanivo şampuan ile birlikte kullanın. Hem iç mekanlarda, hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Ev kullanımı (halı, koltuk, mobilya, yastık, battaniye, köpek yatağı, elbise, tasma, oyuncaklar, taşıma çantası, zemin yüzeyler, bahçeler, dış yüzeyler) için; Bütünsel koruma için köpeğinize ek olarak yukarıda belirtilen alanlara ve yüzeylere hafif nemlenme sağlayacak şekilde direkt uygulayın.

Marka

Botanivo

Boyut

125

Ürün Teslim Süresi

3

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.