Boğaz Çakra Meditasyon Seti

320.00 TL

Stokta

Stok kodu: BYART-54 Kategoriler: , , Etiketler: ,

Boğaz çakrasının sembolü, doğal taşı ve kokusuyla hazırlanmış birbirinden eşsiz ürünlerimizi tek bir kutu içinde harmanladık.

Bu çakramızın dengesiz çalıştığını nasıl anlarız?

– Aşırı utangaçlık ve ürkeklik yaşıyorsak veya gereksiz/çok konuşuyorsak

– Yargılanma veya reddedilme korkusu yaşıyorsak

– Sır tutamıyor, dedikodu yapıyor veya yalan söylüyorsak

– Kulak, boyun ve boğaz problemleri yaşıyorsak

Her çakranın kendine özel bir sembolü, kokusu ve doğal taşı vardır ve bunlar kullanıldığında daha kolay o çakranın frekansına girebiliriz. Çakralar ritüel setlerimizde her ürün ilgili çakra çalışmanız için özel olarak seçilmiştir.

Boğaz çakrasının kokusu adaçayı kokusudur ve bu kokuyu koklamak, üzerimize sürmek bu çakranın frekansıyla aynı frekansa gelmemize yardımcı olacaktır. Adaçayı aromalı soya mumu, doğal adaçayı yağı ve konik tütsüler ile boğaz çakra çalışmanızı daha güçlü kılabilirsiniz.

Mumlarımız soya mumu olup, çevreye ve hayvanlara zarar veren herhangi bir madde kullanılmadan üretilmiştir. Kendi üretimimiz olan bu mumların hepsi %100 vegandır.

El çizimi boğaz çakrası sembolüyle hazırlanmış lavantalı göz yastığını meditasyonlarınız sırasında veya gözlerinizi dinlendirip yumuşatmak istediğiniz herhangi bir zamanda kullanabilirsiniz. Özellikle boğaz çakra çalışmalarınızda bu yastığı kullanmak, sembolün enerjisi sayesinde çakra çalışmanızı daha etkili hale getirecektir.

Boğaz çakrasının doğal taşı olan turkuaz taşı kişiye özgüven duygusu verir ve kaygıyı ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bu taşı yakınınızda bulundurmak boğaz çakranızı dengeye getirmeye yardımcı olacaktır.

Adaçayının sakinleştiren, negatif enerjiyi uzaklaştıran frekansı sayesinde rahatlayıp, kötü enerji ve düşünceleri uzaklaştırabilirsiniz. Adaçayı tütsü demetini yakarak evinizin köşe noktalarında, kapı girişlerinde gezdirmeniz evinizin enerjisini temizleyecektir.

Kaya tuzunun negatif enerjiyi çeken bir özelliği vardır. Bu tuzdan bir tutam alıp kapı girişine koyabilir, aralıklarla kasenin içindeki tuzu yenileyebilirsiniz.

Cam şişe içerisindeki mist, boğaz çakra uçucu yağlarından adaçayı uçucu yağıyla hazırlanmıştır. Meditasyona başlamadan auranıza sıkarak etkisini hissedebilirsiniz. Gün içinde bu çakranızın frekansını yükseltmek istiyorsanız evden çıkmadan ayaklarınızdan başınızın tepesine kadar sıkabilirsiniz.

Set içeriği:

-1 adet boğaz çakra sembollü göz yastığı

-1 adet adaçayı&lavanta tütsü demeti

-4 adet konik adaçayı tütsüsü ve kesesi

-1 adet 5 ml adaçayı yağı

-1 adet adaçayı aromalı soya mumu

-Turkuaz taşı

-100 ml boğaz çakra spreyi

-Lavanta çayı

-Kaya tuzu

-Detaylı kullanma önerileri kılavuzu

Marka

Boho Yoga Art

Ürün Teslim Süresi

5

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.