Bebek Masaj Yağı

200.00 TL
-%5

Stokta

Stok kodu: 8683411843378 Kategoriler: , Etiketler:

Bebeğinizin narin cildine güvenle kullanabileceğiniz, doğal içerikli bir üründür. Alman Papatyası ve Lavanta Uçucu Yağları bebeklerde aromaterapide güvenle kullanılan değerli yağlardan olup, bebeğinizin yatışmasına ve sakinleşmesine yardımcı olurlar. Besleyici Ayçiçek ve Tatlı Badem yağlarıyla hazırlanmış olan, sade bir formülasyona sahip bu ürün ile banyo sonrası bebeğinizin cildine masaj yaparak bebeğinizi uykuya hazırlayabilirsiniz.

KULLANIM ÖNERİSİ

Avuç içerisine alacağınız bir miktar ürünü bebeğinizin cildine masaj yaparak uygulayın. Bebeğinizin cildinin beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur.

AMBALAJ (recycled-reuse-refill)
30ml ℮ pompa başlıklı geri dönüştürülmüş ve yeniden geri dönüştürülebilir, tekrar dolum yapılabilir cam şişe

İÇİNDEKİLER*

*Yalnız Doğa Ana’nın bize sunduklarıyla elde üretilmiştir.

Helianthus annuus Seed Oil (Ayçiçek Çekirdeği Yağı), Prunus amygdalus dulcis Oil (Tatlı Badem Yağı), Tocopheryl acetate (E Vitamini), Lavandula angustifolia Flower Oil (Zarif Lavanta Uçucu Yağı), Matricaria recutita Flower Oil (Alman Papatyası Uçucu Yağı).

UYARILAR!
Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz. Ağza alınmaz. Güneş ışığı görmeyen serin ve kuru bir ortamda ağzı sıkıca kapalı olarak saklayınız. Bebeğinizin içeriğindeki bileşene karşı alerjisi varsa kullanmayınız.

Marka

Boyut

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.