Akrep Burcu Meditasyon Seti

320.00 TL

Stokta

Stok kodu: BYAMDSET02 Kategoriler: , , Etiketler: ,

Meditasyon ve ritüellerinizde kullanılmak üzere hazırladığımız bu setin içerisinde akrep burcuna has sembol, doğal taş ve aromaların bulunduğu birbirinden özel ürünler bulunmakta.

Kendinizi, veya akrep burcu olan sevdiklerinizi şımartmak için güzel bir hediye kutusunda sizi bekliyor.

El çizimi akrep burcu sembolüyle hazırlanmış lavantalı göz yastığını meditasyonlarınız sırasında veya gözlerinizi dinlendirip yumuşatmak istediğiniz herhangi bir zamanda kullanabilirsiniz.

Mumlarımız soya mumu olup, çevreye ve hayvanlara zarar veren herhangi bir madde kullanılmadan üretilmiştir. Kendi üretimimiz olan bu mumların hepsi %100 vegandır.

Akrep burcunun kokuları baharatlı ve keskin kokulardır. Ürünlerimizde paçuli ve sandal ağacı aromalarını kullandık.
Akrep burcu vücut misti 100 ml cam şişe içerisinde, yalnızca saf su, paçuli ve sandal ağacı uçucu yağıyla hazırlanmıştır. Hiç bir kimyasal içermez. Rahatlıkla üzerinize, saçınıza, yastığınıza veya meditasyon yapacağınız alana sıkabilirsiniz.

Akrep burcunun doğal taşı ise güneşin, cesaretin tutkunun doğal taşı olan sitrin taşıdır. Setin içerisinde meditasyonlarınızda kullanabileceğiniz, uyurken yastığın altına veya baş ucunuza koyabileceğiniz veya enerjisinden tüm gün faydalanmak isterseniz cebinizde taşıyabileceğiniz bir kütle sitrin taşı ve ayrıca çok zarif bir sitrin bileklik de bulunmakta.

Adaçayı ve lavanta tütsüsünün sakinleştiren, negatif enerjiyi uzaklaştıran frekansı sayesinde rahatlayıp, kötü enerji ve düşünceleri uzaklaştırabilirsiniz. Tütsü demetini yakarak evinizin köşe noktalarında, kapı girişlerinde gezdirmeniz evinizin enerjisini temizleyecektir.

Set içeriği:

-1 adet akrep burcu sembollü göz yastığı
-1 adet adaçayı&lavanta tütsü demeti
-4 adet konik paçuli tütsüsü ve kesesi
-1 adet 5 ml sandal ağacı yağı
-1 adet sandal ağacı aromalı soya mumu
-100 ml akrep burcu misti
-Sitrin taşı bileklik
-Sitrin taşı
-Detaylı kullanım önerileri kılavuzu

Marka

Boho Yoga Art

Ürün Teslim Süresi

5

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.