ADATEPE Vücut Masaj Yağı – Eso Anadolu Bahçeleri

190.00 TL
-%5

Stokta

Stok kodu: 8683411843354 Kategoriler: , Etiketler:

Aktif ve çalışkan bedeniniz Adatepe Vücut yağında harmanlanan Nane uçucu yağının ağrıları hafifletmeye yardımcı etkisi ve Mersin uçucu yağının rahatlatıcı ve gevşetici etkisiyle buluşuyor. Tatlı portakal, güneşten güç alan tatlı aromasıyla özgüvenin artmasına, karamsarlık duygularının azalmasına yardımcı olur. Nane, ferahlatan doğal bileşenleri ile zihinsel yorgunluğu hafifletir. Kaygı ve huzursuzluğa karşı da etkilidir. Vücudunuzun bir nefese ihtiyacı olduğunda, bu cilt besleme yağını keyifli ritüelin bir parçası olarak kullanın!

Efsaneye göre İda Dağı’na gidip Bilgi Ateşi’ni Zeus’tan kurtaran Prometheus bu kokuya ilham vermiştir. Enerji verici etkisi bir spa masajı terapisi ile zenginleştirebilir. Adatepe Vücut Yağının Ayurvedik elementi, Güneş’i ve onun ısı ve ışık kapasitesini temsil eden “ATEŞ”tir.

Eso Anadolu Bahçeleri Vücut Yağı Koleksiyonu; dört mevsimden ve Ayurveda ışığında 5 elementten ilham alarak tasarlanan, her elementin Anadolu’nun bir bölgesini temsil ettiği, farklı kokularla çeşitli terapötik etkilere sahip bir Vücut Bakım Yağı koleksiyonudur. Seçeceğiniz bir yağdan tüm bedeninize masaj yaparak uygulayabilir, yayılacak parfümsü kokunun tadını çıkarabilirsiniz.

İçeriğinde Anadolu topraklarında yabani veya geleneksel yetişebilen bitkilerden elde edilen tamamen saf uçucu yağlar, cilt için çok kıymetli yerel zeytinimizin özlerinden elde edilen Skualen ve soğuk sıkım doğal baz yağlar kullanılmıştır. Masaj yağı olarak da kullanabileceğiniz bu Vücut Bakım Yağlarının beden ve zihin için terapötik etkisi yüksek olup, içeriklerinin %99 kaynağı Anadolu topraklarıdır.

Doğal uçucu yağlarla zenginleştirilmiş Eso Anadolu Bahçeleri masaj yağları içeriğindeki Skualen, Tatlı Badem, Susam ve Ayçiçek Çekirdeği Yağları ile cildinizi nemlendirirken bakımını sağlamaya yardımcı olur.

DETAYLAR:

Ambalaj (recycled-refill-reuse): 30ml ℮ pompa başlıklı geri dönüştürülmüş ve yeniden geri dönüştürülebilir, tekrar dolum yapılabilir cam şişe

Kullanım şekli: Bir miktar masaj yağını elinize damlatın. Masaj yapacağınız bölgeye cilt tarafından emilinceye kadar ovarak uygulayın.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözle temasından kaçınınız. Direkt güneş ışığından uzakta, serin ve kuru ortamda ağzı kapalı saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

İçindekiler:*

*Yalnız Doğa Ana’nın bize sunduklarıyla elde üretilmiştir.

Helianthus annuus Seed Oil (Ayçiçek Çekirdeği Yağı), Prunus amygdalus dulcis Oil (Tatlı Badem Yağı), Sesamum indicum Seed Oil (Susam Yağı), Squalene (Bitkisel Yumuşatıcı), Tocopheryl acetate (E Vitamini), Citrus sinensis Peel Oil (Tatlı Portakal Uçucu Yağı), Myrtus communis Leaf Oil (Mersin Uçucu Yağı), Mentha piperita Oil (Nane Uçucu Yağı).

Marka

Boyut

Genel Sorular

Henüz bir soru bulunmuyor.